دانلود / کتاب کشتی کردی باچوخه تالیف علی محمد جهانی

کشتی کردی باچوخه - محمدعلی جهانی - Kushti Kurdi Ba Choukheh - Ali Mohammad Jahani - [www.EllahMezar.ir]کتاب کشتی کردی باچوخه تالیف علی محمد جهانی در رابطه با کشتی با چوخه یا کشتی کردی نوشته شده است. در این کتاب مقدماتی در رابطه با کشتی باچوخه، همچنین اسامی چندین نفر از کشتی گیران منطقه شمال خراسان ذکر شده است. لازم به ذکر است که برخی مطالب این کتاب بویژه در  رابطه با تعریف کشتی باچوخه گرچه صحیح ولی بسیار ابتدایی است. همچنین در ذکر نام پهلوانان بیشتر تمرکز بر چوخه کاران منطقه ی مانه و سملقان شده و کمتر از مناطق شرقی تر مثل قوچان، درگز، چناران، کلات، نیشابور و … نام برده شده است. حسن این کتاب داشتن تصاویری قدیمی و جدید از صحنه های کشتی گرفتن است. این کتاب در سال ۱۳۷۷ منتشر شده است.

-

-

کشتی کردی باچوخه - محمدعلی جهانی - Kushti Kurdi Ba Choukheh - Ali Mohammad Jahani - [www.EllahMezar.ir]

 دانلود کتاب / چوخه پوشان نامدار تالیف شادروز امانی

دانلود از سرور پرشین گیگ Persiangig:

دانلود با کیفیت و حجم های های مختلف:

(توجه: هر کتاب با چند حجم متفاوت آماده شده است – بالاترین حجم بهترین کیقیت را دارد – در صورتی که قصد پرینت فایل را دارید از فایل های با حجم بالا استفاده نمایید)

(با کیفیت ۱۰ مگابایت  - با کیفیت ۱۱ مگابایت  - با کیفیت ۱۳ مگابایت - با کیفیت  ۱۴ مگابایت  - با کیفیت ۱۶ مگابایتبا کیفیت ۱۸  مگابایت - با کیفیت ۲۱  مگابایت)

-
Dêxistin: (10 MB -11 MB – 13 MB – 14 MB - 16 MB -۱۸ MB -  -۲۱ MB)

-

دانلود از سرور ۴Shared.com :

دانلود با کیفیت و حجم های های مختلف:

(با کیفیت ۱۰ مگابایت  - با کیفیت ۱۱ مگابایت  - با کیفیت ۱۳ مگابایت - با کیفیت  ۱۴ مگابایت  - با کیفیت ۱۶ مگابایت - با کیفیت ۱۸  مگابایت )

-

Dêxistin: (10 MB -11 MB – 13 MB – 14 MB – 16 MB -۱۸ MB )

-

 

***

***

کتاب های بیشتر در رابطه با تاریخ و فرهنگ کردهای خراسان را از اینجا دانلود نمایید – کلیک کنید

***

***

 

تــوجــه:

روش دانلود از سرور Persiangig.com

(برای دانلود از سرور پرشین گیگ روی هر یک از لینک های بالا کلیک کرده، سپس در صفحه ای که باز می شود بر روی گزینه دانلود Download کلیک کنید و فایل را ذخیره نمایید. در صورت عدم نمایش دستور ذخیره فایل بر روی دانلود Download کلیک راست نموده و گزینه ی Save Link As را انتخاب نمایید)

-

روش دانلود از سرور ۴Shared.com

این فایل ها بر روی سرور ۴Shared.com قرار دارند. برای دانلود این آهنگ ها ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید (ثبت نام با داشتن ایمیل ساده و راحت است) و سپس با ورود به حساب کاربری خود نسبت به دانلود آهنگ ها اقدام کنید. [برای ثبت نام در این سایت ابتدا به این آدرس بروید: www.4shared.com سپس در صفحه ی اصلی این سایت با کلیک بر روی گزینه ی Sign Up و پر کردن موارد خواسته شده در لینک:  https://www.4shared.com/web/acc/signup  در این سایت ثبت نام نمایید]. سپس در حالی که در حساب کاربری خودتان هستید با کلیک کردن رو لینک هر یک از آهنگ ها و رفتن به صفحه ی دانلود در سایت ۴shared و کلیک بر روی گزینه ی DownLoad بعد از چند لحظه (معمولا ۲۰ ثانیه) بر روی لینک دانلودی که در سمت راست ظاهر می شود کلیک کرده و آهنگ یا فایل مورد نظر را ذخیره کنید.

 

کشتی کردی باچوخه - محمدعلی جهانی - Kushti Kurdi Ba Choukheh - Ali Mohammad Jahani - [www.EllahMezar.ir]

 
/ 0 نظر / 84 بازدید